Tasarım Çekilişi!

xBereliTR

Demir madencisi
Selam, sende İphone X, 500 TL Para Ödülü ya da Ekibimizde Yetki Alma hakkını kazanmak istermisin? hemde bedava, dolandırıcılık yok.. Amaa katılmak için tasarım yapmayı bilmen gerekir! tasarım yapabiliyorsan resimdeki discord sunucusuna gelip, #katılıyorum yazmak, amaa unutmayın tasarımı bilmeniz gerekir. birde şu alttaki şartları yapmadan maalesef katılamıyorsunuz 🤓

ŞARTLAR

1) YouTube Kanalıma Abone Olmak (Kanal Adı: Bereli DZN)
2) YouTube Kanalımdaki Son Videoma İyi Yorum Atmak
3) YouTube Kanalımdaki Son Videoma Like Atmak

ve sonra resimdeki discord sunucusuna gelip #katılıyorum yazmak :)

565

Moderatör tarafında düzenlendi:

Raufai

Yıldızların altındaaa
Özel Üye
Anladığım kadarıyla sen tasarım çekilişi yapıyorsun, yukarı da yazdıklarından herhangi bir şey anlamadım.
Tasarım çekilişi yapıyorsan üyelere tasarım örneklerini göstermelisin ki katılım olsun, tasarım örneklerin varsa resim şeklinde eklersen ve ondan sonra şartlara uymaları konusunda uyarırsan daha faydalı olabilir.

xBereliTR

Demir madencisi
Anladığım kadarıyla sen tasarım çekilişi yapıyorsun, yukarı da yazdıklarından herhangi bir şey anlamadım.
Tasarım çekilişi yapıyorsan üyelere tasarım örneklerini göstermelisin ki katılım olsun, tasarım örneklerin varsa resim şeklinde eklersen ve ondan sonra şartlara uymaları konusunda uyarırsan daha faydalı olabilir.
Eklemek istiyorum, ama fotoğraf boyutu fazla diyor...

564

Moderatör tarafında düzenlendi:

Raufai

Yıldızların altındaaa
Özel Üye

Mlynstax

Zümrüt madencisi
Çekilişini yapacağın IPhone X ve 500 Tl yi Bir kanıt ile göstermelisin...

Samet

Demir madencisi
Yalan Olmadığını Nerden Bilelim?
İphone X i Görünce Yalanmı Diye Düşünmeye Başladım.

DarkSad

Kaşif
Her şey tamam fakat neden Iphone X dağıtıyorsun yani onu duyunca çok büyük bir kaygıya düştüm.

xCruwyzYT

Kömür madencisi
Bu bir tasarım tasarım karşılığında iphone x dağıtman saçma + vericeğini de kimse düşünmez.

Santafor

Altın madencisi
Selam, sende İphone X, 500 TL Para Ödülü ya da Ekibimizde Yetki Alma hakkını kazanmak istermisin? hemde bedava, dolandırıcılık yok.. Amaa katılmak için tasarım yapmayı bilmen gerekir! tasarım yapabiliyorsan resimdeki discord sunucusuna gelip, #katılıyorum yazmak, amaa unutmayın tasarımı bilmeniz gerekir. birde şu alttaki şartları yapmadan maalesef katılamıyorsunuz 🤓

ŞARTLAR

Ekli dosyayı görüntüle 565

Dostum bu tarz büyük çekilişler için gerekli yerlerden izin alman gerektiğini biliyorsundur umarım, herhangi bir şikayet dahilinde birazcık
başın ağrıya bilir.

Türkiye'de karşılığı nakit olmak üzere, şans oyunlarını planlama, tertip etme ve çekiliş düzenleme hakkı İdareye aittir. Özel kanunların hükümleri saklıdır.

Doğrudan veya bir mal ve hizmetin satışı nedeniyle, bedelli ya da bedelsiz, bilet, kupon, iştirak numarası veya her ne şekilde olursa olsun katılım hakkı verilerek karşılığı nakit olmayan her türlü eşya ve benzeri piyango ve çekiliş tertip edilebilmesi için İdareden izin alınması zorunludur.

Bu maddenin uygulanması yönünden nakit ve nakit hükmünde sayılanlar ile izin kapsamı dışında tutulacak düzenlemeler ve ikramiye, ödül, promosyon gibi adlar altında katılımcılara yapılacak teslimatlar İdare tarafından hazırlanacak ve Bakanlık tarafından yürürlüğe konulacak yönetmeliklerle düzenlenir.
Bu madde hükümlerini ihlal edenlerin bu faaliyetleri ile bunlara ilişkin ilan ve reklamları, İdarenin talebi üzerine, mahallin en büyük mülki amiri tarafından durdurularak, bu faaliyetlere ait bilet, kupon, iştirak numarası ve benzerleri toplatılır. İhlalin radyo ve televizyon yayın kuruluşları tarafından yapılması halinde, İdarenin başvurusu üzerine bu tür yayınları içeren programlar Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tarafından durdurulur.

MADDE 52 - Bu Kanun Hükmünde Kararnamenin 41 inci maddesinde tertip ve çekiliş düzenleme hakkı münhasıran İdareye tanınmış olan oyunları tertipleyenlere, aynı maddenin ikinci fıkrası hükmünü ihlal edenler veya bu fıkra hükmüne göre gerekli izni almakla birlikte çekilişleri yapmayanlar veya çekiliş sonuçlarını ilan etmeyenler veya taahhütlerini yerine getirmeyenler ile talih oyunlarının oynanmasına mahsus oyun makine, araç ve gereçlerini bozanlar veya bunları bozuk olmasına rağmen kullandıranlar veya talih oyunları ile ilgili olarak her ne şekilde olursa olsun hile yapanlar hakkında yüz bin liradan on milyon liraya kadar ağır para cezası ve iki aydan iki seneye kadar hapis cezası hükmolunur.

Son düzenleme:

mortalstroke

Kızıltaş madencisi

ŞARTLAR

Ekli dosyayı görüntüle 565
Vallaha tasarım diyorsun yukarıda iphone falan var kafam karışdı ama pek inanasım gelmedi

MigrostaKasiyer

Kömür madencisi
Ben hayatımda hiç 2 programdan şey yapıpda iphone x alan birisini görmedim.
Görememde yani sahte olduğu çok belli.​

Son düzenleme:

noodles

Demir madencisi
Merhaba dostum, ben noodles. Konuyu baltalamak istemem ancak, bu çekilişin tamamıyla sahte olduğu belli.
  1. Photoshop videoları çekiyorsun ve az bir kitleye sahipsin.
  2. 8.199,01 TL fiyatında bir telefon çekilişi yapıyorsun, ki bu parayla her türlü yerde reklamını yaptırabilirsin.
  3. Santafor arkadaşımızın da dediği gibi, bu tür büyük çekilişler yapmak için gerekli yerlerden izin alman gerekir.
Bu tür sahte çekilişler yapmak yerine, farklı içerikler bularak büyümeyi denemeli ve özgün olmalısın.

OliraronN

Demir madencisi
Selam Dostum Forumda Gezinirken Çekiliş Dikkatimi Çekti Gireyim Dedim Girdiğimde Bir Değişik Oldu İçimden Bir Ses Burdaki Tek Gerçek Çekilişin "Tasarım Çekilişi" Olduğuna İnanıyor İnanmamamdaki En Büyük Neden İse Bu Para Gelirini Nerden Bulduğun Eğer Elinde Bukadar Fazla Miktarda Para Olsaydı Kendine Daha Güzel Tasarım Packleri Alıp Tasarımda Dahada Gelişebilirdin

Romitou

Altın madencisi
Evet dostum İphone X çekilişi gerçekten 😂